Vaše recenzie a skúsenosti.

Dátum: 27.11.2015

Vložil: Monika Paliesková

Titulok: Matterhorn

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup
pána Perončíka. Obraz je nádherný, celá rodina máme z neho radosť. Prišiel skvele zabalený, bez poškodenia. Doporučujem všetkým, ktorý majú o takýto druh umenia záujem. Ešte raz veľké dik. Monika

Dátum: 10.09.2015

Vložil: Katka

Titulok: Poďakovanie

Ďakujem za nádherný obraz, z vašej dielne. Ďakujem za rýchlo kumunikáciu (dokonca v noci!!! keď som snorila po internete a nedúfala, že sa mi niekto ešte ozve na moju správu). Ďakujem za informovanie o stave obrazu a tiež za rýchle doručenie.
Vrelo odporúčam každému, kto sa rozhodne pre obraz namalovaný, či skôr nastriekaný touto technikou. Dostanete vždy niečo originálne, čo nemá nikto iný, podľa vašich predstáv a ako bonus úžasný prístup človeka, ktorý si váži každého zákazníka, čo sa Vám už stane len v máloktorom obchode na Slovensku.
Moja zbierka týchto krásnych obrazov sa začala prvou lastovičkou, prvým obrazom.
Ďakujem :-)

Dátum: 07.08.2015

Vložil: Miroslava

Titulok: obraz-nadpozemská láska

Veľmi pekne ešte raz ďakujem za obraz podľa mojej predstavy. Som veľmi spokojná. Je nádherný. Je to druhý obraz, ktorý od Vás mám a vždy ste ma milo prekvapili :). Prajem Vám len to najlepšie, veľa dobrých nápadov a už teraz sa teším na Vašu ďalšiu tvorbu. Každému odporúčam. Je s Vami veľmi dobrá komunikácia a spokojnosť. Ďakujem.

Dátum: 12.03.2015

Vložil: Adriana

Titulok: Ďakujem, a pri každej príležitosti odporúčam

Chcela by som sa ešte raz poďakovať za obraz namalovaný podľa mojej predstavy, aký som nevedela nikde zohnať. Je to môj zatiaľ druhý obraz, prvý som dostala do daru, je s motívom Tatier, a je taktiež veľmi krásny. Ale ak niekto dokáže namaľovať moju vlastnú predstavu, je to ešte o to krajšie. Teším sa, že Vaša tvorba zutulnuje môj domov, a určite sa bude Vaša tvorba páčiť aj ďalším priateľom, lebo ju budem naďalej odporúčať, a tiež bude skrášľovat ich domovy .Teším sa na ďalšie obrazy, ktoré určite budú u nás pribúdať. ĎAKUJEM a prajem veľa nápadov na obrazy a veľa spokojných zákazníkov.

Dátum: 05.03.2015

Vložil: Lea Hapáková

Titulok: poďakovanie a odporučanie

Pan Ivan chcem sa Vam poďakovať za obraz,za skvelu spolupracu,za super komunikaciu a Bohu ďakujem za Vaš talent. Obraz je prenadherny. Prajem Vam všetko dobre,nech sa Vam dari. VRELO ODPORUČAM

Dátum: 01.03.2015

Vložil: MARCELA

Titulok: pochvala a poďakovanie

Som veľmi spokojná,najdôležitejšie je,že aj obdarovaná bola nadšená. Výborná spolupráca, veľká ochota a flexibilita zo strany pána Ivana a samozrejme jeho kvalitná práca si zaslúži verejné poďakovanie a pochvalu. Odporúčam všetkým.

Dátum: 04.02.2015

Vložil: Rudolf

Titulok: Pochvala

Pred vianocami som si objednal dva obrazy, oba prišli v celkom krátkom čase. Dal som ich zarámovať a dostali ich moji bratia. Švagriná sa vyjadrila, že obdivuje takúto tvorbu, ale nidky sa nedostala k takémuto obrazu naživo, vždy to videla len na nete. Obrazy boli pekné, aj keď oproti originálom trošku zmenené, ale taká bola dohoda s autorom. ;-)
Odporúčam si takéto obrazy zadovážiť, sú za rozumnú cenu.

Dátum: 18.01.2015

Vložil: Lucy

Titulok: SprayArt

Sama seba považujem za večne nespokojného a veľmi náročného kupujúceho. No pán Ivan bol veľmi milý a rýchly pri mailovej komunikácií , nejasnosti v mojej predstave sme skorigovali do správneho konca a výsledok práce je nádherný.
Rýchlosť dodania a spätná väzba či sa mi obraz páčil a či prišiel v poriadku ma veľmi milo prekvapili. Málokto má v dnešnom konzumnom uponáhlanom svete chuť starať sa, či je všetko tak, ako má byť a či je kupujúci spokojný. Vrelo odporúčam! Aj ja sa už teraz teším sa ďalšiu spoluprácu.

Dátum: 23.11.2014

Vložil: Marika a Tomi K.

Titulok: poďakovanie

Dobrý den, ďakujeme za krásny obraz Karibiku, každý kúsok na obraze pre nás veľa znamená, boli to naše super zážitky z dovoleniek. Prajeme Vám veľa úspechov do budúcna :-)

Dátum: 06.11.2014

Vložil: Ludovít

Titulok: Sprej ART

Velmi pekná práca, rýchle doručenie, velká spokojnosť !!!! niečo moc krásne !!! dakujem
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok