Vaše recenzie a skúsenosti.

Dátum: 24.05.2016

Vložil: Alena

Titulok: Podakovanie

Aj ja patrim medzi velmi spokojnych zakaznikov .Obraz nadherny,komunikacia na vysokej urovni...kazdemu tiez odporucam oslovit pana Peroncika .Dakujem z celeho srdca.

Dátum: 28.04.2016

Vložil: Sisa

Titulok: krásna práca

Dala som si vyhotoviť obraz s kolážou a je veľmi krásny aj napriek tomu, že obrázok nebol v potrebnom rozlíšení no vyzerá to skvele :) ...oceňujem aj super prístup a rýchlu komunikáciu aj doručenie....môžem len odporúčať :) ďakujem

Dátum: 13.04.2016

Vložil: ALEX

Titulok: potreba pomoci

Chcel by som vedieť na aký papier sa tieto veci sprejujú.. áno už od začiatku som vedel že na posterboard.. no ani po 4 hodinách hladania som nezistil čo to je ten posterboard.. ako sa to volá po slovensky a kde to predávajú.. zatial skúšam sprejovať na obyčajný a2 výkres, no nevyzerá to tak pekne lesklo jak by to aj malo :) prosím... vážne potrebujem pomoc s týmto.

Dátum: 15.04.2016

Vložil: Sprej art.

Titulok: Re:potreba pomoci

Ahoj Alex. Prosim napiš mi spravu pomocou formurala v kontaktoch a ja ti urcite poradim. Je to na viac správ a táto sekcia je na referencie. :) Vdaka.

Dátum: 11.01.2016

Vložil: Michal

Titulok: Poďakovanie

Som/sme nadmieru spokojný ja som si dával na objednávku robiť 2 obrazy a priateľka jeden. Obrazy boli nádherné presne podľa našich predstáv :) taktiež aj rýchle dodanie.

ĎAKUJEME a určite služby ešte využijeme. :)

Dátum: 24.12.2015

Vložil: Katarína

Titulok: Poďakovanie

Ďakujem za krásny obraz,ako vianočný darček veľmi potešil.maximálna spokojnosť,vrelo odporúčam.

Dátum: 13.12.2015

Vložil: Brezinova

Titulok: Podakovanie

Velmi sa Vam chceme podakovat za naaaadherny obraz a super komunikaciu :)

Dátum: 07.12.2015

Vložil: Lucia

Titulok: Veľká spokojnosť

Ďakujem za krásny obraz, bude to darček. Chválim komunikáciu, rýchlosť, a v konečnom dôsledku samotný obraz je nádherný. Odporúčam aj ďalej.

Dátum: 27.11.2015

Vložil: Monika Paliesková

Titulok: Matterhorn

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup
pána Perončíka. Obraz je nádherný, celá rodina máme z neho radosť. Prišiel skvele zabalený, bez poškodenia. Doporučujem všetkým, ktorý majú o takýto druh umenia záujem. Ešte raz veľké dik. Monika

Dátum: 10.09.2015

Vložil: Katka

Titulok: Poďakovanie

Ďakujem za nádherný obraz, z vašej dielne. Ďakujem za rýchlo kumunikáciu (dokonca v noci!!! keď som snorila po internete a nedúfala, že sa mi niekto ešte ozve na moju správu). Ďakujem za informovanie o stave obrazu a tiež za rýchle doručenie.
Vrelo odporúčam každému, kto sa rozhodne pre obraz namalovaný, či skôr nastriekaný touto technikou. Dostanete vždy niečo originálne, čo nemá nikto iný, podľa vašich predstáv a ako bonus úžasný prístup človeka, ktorý si váži každého zákazníka, čo sa Vám už stane len v máloktorom obchode na Slovensku.
Moja zbierka týchto krásnych obrazov sa začala prvou lastovičkou, prvým obrazom.
Ďakujem :-)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok