Vaše recenzie a skúsenosti.

Dátum: 02.09.2016

Vložil: Martina Paľunová

Titulok: poďakovanie

Dala som si namaľovať 2 obrázky a som nadmieru spokojná. Už mám doma jeden podobný obraz, ktorý som si kúpila na jarmoku a bola som veľmi rada, keď som na webe našla ochotného a veľmi nadaného človeka, ktorý mi vytvoril ďalšie obrazy. Sú vhodné aj ako darček alebo pre vlastné potešenie a to sa podarilo.
Srdečná vďaka a veľa spokojných odberateľov.
Martina

Dátum: 28.07.2016

Vložil: Adriana Boudná

Titulok: Poďakovanie

Veľmi pekne ďakujem za nádherný obraz, v skutočnosti je ešte krajší ako na fotke. Tak isto sa chcem poďakovať za rýchlu komunikáciu a promptnosť pri odoslaní obrazu. Viem, že to bolo na rýchlo, ale som rada, že som náhodne na Vás natrafila a tak som našla originálny darček pre môjho otca k 60 narodeninám. Odteraz budem Vašu stránku sledovať a tešiť sa na ďalšie krásne obrazy, ktoré budú mať miesto aj na mojej stene :) Ešte raz veľká vďaka a prajem čo najviacej spokojných zákazníkov :)

Dátum: 24.05.2016

Vložil: Alena

Titulok: Podakovanie

Aj ja patrim medzi velmi spokojnych zakaznikov .Obraz nadherny,komunikacia na vysokej urovni...kazdemu tiez odporucam oslovit pana Peroncika .Dakujem z celeho srdca.

Dátum: 28.04.2016

Vložil: Sisa

Titulok: krásna práca

Dala som si vyhotoviť obraz s kolážou a je veľmi krásny aj napriek tomu, že obrázok nebol v potrebnom rozlíšení no vyzerá to skvele :) ...oceňujem aj super prístup a rýchlu komunikáciu aj doručenie....môžem len odporúčať :) ďakujem

Dátum: 13.04.2016

Vložil: ALEX

Titulok: potreba pomoci

Chcel by som vedieť na aký papier sa tieto veci sprejujú.. áno už od začiatku som vedel že na posterboard.. no ani po 4 hodinách hladania som nezistil čo to je ten posterboard.. ako sa to volá po slovensky a kde to predávajú.. zatial skúšam sprejovať na obyčajný a2 výkres, no nevyzerá to tak pekne lesklo jak by to aj malo :) prosím... vážne potrebujem pomoc s týmto.

Dátum: 15.04.2016

Vložil: Sprej art.

Titulok: Re:potreba pomoci

Ahoj Alex. Prosim napiš mi spravu pomocou formurala v kontaktoch a ja ti urcite poradim. Je to na viac správ a táto sekcia je na referencie. :) Vdaka.

Dátum: 11.01.2016

Vložil: Michal

Titulok: Poďakovanie

Som/sme nadmieru spokojný ja som si dával na objednávku robiť 2 obrazy a priateľka jeden. Obrazy boli nádherné presne podľa našich predstáv :) taktiež aj rýchle dodanie.

ĎAKUJEME a určite služby ešte využijeme. :)

Dátum: 24.12.2015

Vložil: Katarína

Titulok: Poďakovanie

Ďakujem za krásny obraz,ako vianočný darček veľmi potešil.maximálna spokojnosť,vrelo odporúčam.

Dátum: 13.12.2015

Vložil: Brezinova

Titulok: Podakovanie

Velmi sa Vam chceme podakovat za naaaadherny obraz a super komunikaciu :)

Dátum: 07.12.2015

Vložil: Lucia

Titulok: Veľká spokojnosť

Ďakujem za krásny obraz, bude to darček. Chválim komunikáciu, rýchlosť, a v konečnom dôsledku samotný obraz je nádherný. Odporúčam aj ďalej.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok