Vaše recenzie a skúsenosti.

Dátum: 13.06.2018

Vložil: Jarmila

Titulok: Krása krás ;)

Ak premýšľate nad originálnym darčekom, tak odporúčam p.Perončíka! Od začiatku našej komunikácie som nepochybovala o tom, že budem max.spokojná!
Objednala som si naraz 2 obrazy a v skutočnosti sú krajšie, ako na stránke! Komunikácia zo strany pána Perončíka je perfektná, ochotne s Vami preberie Vašu predstavu do detailov! Obrazy sú profesionálne zabalené, takže prežijú aj cestu cez celé Slovensko...
Pán Perončík, ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za krásu krás! ;)

Dátum: 24.05.2018

Vložil: Nicol

Titulok: Ďakujem

Veľké ĎAKUJEM patrí pánovi Perončíkovi za profesionálny prístup, ochotu so mnou špekulovať o finálnej podobe obrazu a v neposlednom rade za nádherný výsledok. Obraz ma veľmi milo prekvapil a bol ešte krajší ako som si ho vôbec predstavovala :) Naozaj nádherná práca, vrelo odporúčam všetkými desiatimi :)

Dátum: 18.05.2018

Vložil: Andy

Titulok: NAMASTE

P.Ivan klaniam sa pred vašou prácou i prístupom. Otvorená a úprimná komunikácia, váš záujem prepojený so záujmom zákazníka, rýchla realizácia a dodanie.

Obraz je prenádherný.
Veľká vďaka...pre mňa Božie dielo.

Dátum: 25.03.2018

Vložil: Heduša

Titulok: poďakovanie :-)

Veľmi pekne ďakujem za nádherný obraz, ochotný prístup, veľmi dobrú komunikáciu :-) Prajem veľa tvorivých chvíľ a spokojných zákazníkov :-) Vrelo odporúčam :-)

Dátum: 15.11.2017

Vložil: Soňa

Titulok: Originalita

Chcem sa poďakovať pánovi Peroncikovi za krásnu umeleckú a originálnu prácu. Hľadala som nieco ine a na webe som natrafila na obrazy maľované sprejom. Je to darček na Vianoce. Dúfam, že očari tak ako mňa.
Chcem taktiez vyzdvihnúť ústretovosť v jednani, rýchlu komunikáciu, dodanie, profesionalitu. Vrelo odporucam. Skutocne obrazy su ovela krajsie ako na fotografiach.

Dátum: 27.07.2017

Vložil: Jana

Titulok: Spokojnost

Chcem sa velmi pekne podakovat za obraz, je nadherny a aj obdarovaneho velmi potesil. Skvela komunikacia, rychle dodanie, absolutna spokojnost. Odporucam!

Dátum: 03.07.2017

Vložil: Lucia

Titulok: Poďakovanie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za nádherný obraz . Keď som ho dnes rozbalila je proste úžasný . Veľká vďaka aj za rýchlu komunikáciu a dodanie . Každému vrelo odporúčam .

Dátum: 23.05.2017

Vložil: Jozef

Titulok: Profesionálny prístup

Perfektný profesionálny prístup, krásny obraz a rýchle dodanie. Vrelo odporúčam.

Dátum: 10.03.2017

Vložil: Majka

Titulok: Podakovanie

Touto cestou by som sa rada podakovala za rychle a promtne jednanie. Obraz je krasny a dakujem ze ste mi to vedeli tak rychlo namalovat a aj odoslat. Komunikacia bola na urovni a z mojej strany je maximalna spokojnost. Odporucam pana Peroncika v komunikacnom ako aj v umeleckom smere. Sikovny,skromny a ustretovy. Uplne super. DAKUJEM a zelam vela uspechov a kreativity. Urcite si este nieco objednam.

Dátum: 14.12.2016

Vložil: Peter

Titulok: Podakovanie

Dobrý deň pán Ivan krásne ďakujeme za umelecké diela ktoré ste nám namaľoval podľa našich predstáv ste kreatívny umelec A tie obrazy nám V našom byte urobili krásnu atmosféru vrelo doporučujem každému sú prekrásne klobúk dole veľký rešpekt pán umelec všetko dobré Veľa inšpirácie A nech sa vám splní všetko po čom túžite s pozdravom Andrea A Peter bratislava
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok