Vaše recenzie a skúsenosti.

Dátum: 18.05.2018

Vložil: Andy

Titulok: NAMASTE

P.Ivan klaniam sa pred vašou prácou i prístupom. Otvorená a úprimná komunikácia, váš záujem prepojený so záujmom zákazníka, rýchla realizácia a dodanie.

Obraz je prenádherný.
Veľká vďaka...pre mňa Božie dielo.

Dátum: 25.03.2018

Vložil: Heduša

Titulok: poďakovanie :-)

Veľmi pekne ďakujem za nádherný obraz, ochotný prístup, veľmi dobrú komunikáciu :-) Prajem veľa tvorivých chvíľ a spokojných zákazníkov :-) Vrelo odporúčam :-)

Dátum: 15.11.2017

Vložil: Soňa

Titulok: Originalita

Chcem sa poďakovať pánovi Peroncikovi za krásnu umeleckú a originálnu prácu. Hľadala som nieco ine a na webe som natrafila na obrazy maľované sprejom. Je to darček na Vianoce. Dúfam, že očari tak ako mňa.
Chcem taktiez vyzdvihnúť ústretovosť v jednani, rýchlu komunikáciu, dodanie, profesionalitu. Vrelo odporucam. Skutocne obrazy su ovela krajsie ako na fotografiach.

Dátum: 27.07.2017

Vložil: Jana

Titulok: Spokojnost

Chcem sa velmi pekne podakovat za obraz, je nadherny a aj obdarovaneho velmi potesil. Skvela komunikacia, rychle dodanie, absolutna spokojnost. Odporucam!

Dátum: 03.07.2017

Vložil: Lucia

Titulok: Poďakovanie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za nádherný obraz . Keď som ho dnes rozbalila je proste úžasný . Veľká vďaka aj za rýchlu komunikáciu a dodanie . Každému vrelo odporúčam .

Dátum: 23.05.2017

Vložil: Jozef

Titulok: Profesionálny prístup

Perfektný profesionálny prístup, krásny obraz a rýchle dodanie. Vrelo odporúčam.

Dátum: 10.03.2017

Vložil: Majka

Titulok: Podakovanie

Touto cestou by som sa rada podakovala za rychle a promtne jednanie. Obraz je krasny a dakujem ze ste mi to vedeli tak rychlo namalovat a aj odoslat. Komunikacia bola na urovni a z mojej strany je maximalna spokojnost. Odporucam pana Peroncika v komunikacnom ako aj v umeleckom smere. Sikovny,skromny a ustretovy. Uplne super. DAKUJEM a zelam vela uspechov a kreativity. Urcite si este nieco objednam.

Dátum: 14.12.2016

Vložil: Peter

Titulok: Podakovanie

Dobrý deň pán Ivan krásne ďakujeme za umelecké diela ktoré ste nám namaľoval podľa našich predstáv ste kreatívny umelec A tie obrazy nám V našom byte urobili krásnu atmosféru vrelo doporučujem každému sú prekrásne klobúk dole veľký rešpekt pán umelec všetko dobré Veľa inšpirácie A nech sa vám splní všetko po čom túžite s pozdravom Andrea A Peter bratislava

Dátum: 02.09.2016

Vložil: Martina Paľunová

Titulok: poďakovanie

Dala som si namaľovať 2 obrázky a som nadmieru spokojná. Už mám doma jeden podobný obraz, ktorý som si kúpila na jarmoku a bola som veľmi rada, keď som na webe našla ochotného a veľmi nadaného človeka, ktorý mi vytvoril ďalšie obrazy. Sú vhodné aj ako darček alebo pre vlastné potešenie a to sa podarilo.
Srdečná vďaka a veľa spokojných odberateľov.
Martina

Dátum: 28.07.2016

Vložil: Adriana Boudná

Titulok: Poďakovanie

Veľmi pekne ďakujem za nádherný obraz, v skutočnosti je ešte krajší ako na fotke. Tak isto sa chcem poďakovať za rýchlu komunikáciu a promptnosť pri odoslaní obrazu. Viem, že to bolo na rýchlo, ale som rada, že som náhodne na Vás natrafila a tak som našla originálny darček pre môjho otca k 60 narodeninám. Odteraz budem Vašu stránku sledovať a tešiť sa na ďalšie krásne obrazy, ktoré budú mať miesto aj na mojej stene :) Ešte raz veľká vďaka a prajem čo najviacej spokojných zákazníkov :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok